Art Director/ Grafik- operator DTP

25.01.2014

YoungPetro International Student Petroleum Magazine, Fundacja Wiertnictwo- Nafta- Gaz, Nauka i Tradycje, YoungPetro, Fundacja Wiertnictwo-Nafta-Gaz, Nauka i Tradycje Akademia Górniczo- Hutnicza Al. Adama Mickiewicza 30/A4 30-059 Kraków,

Zakres obowiązków

Skład i łamanie tekstu Graficzna oprawa magazynu Przygotowanie materiałów do druku Projektowanie materiałów reklamowych

Wymagania

Znajomość programów: Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop Sumienność, dotrzymywanie terminów Mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy tego typu projektach.

Oferujemy

Pracę w grupie studentów na umowę zlecenie

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio j.wypijewski@youngpetro.org

YoungPetro jest to międzynarodowy studencki kwartalnik o tematyce naftowo- gazowniczej. Magazyn trafia w ręce zarówno studentów jak i przedstawicieli firm z branży. Poprzednie numery magazynu dostępne na www.youngpetro.org

Adres e-mail: j.wypijewski@youngpetro.org