Grafik kreatywny

21.01.2014

OTCF Sp. z o.o., u. Ochota 14 32-020 Wieliczka ,

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: •udział w definiowaniu i realizacji strategii wizualnej marek oraz koncepcji kampanii reklamowych •opracowywanie brandbook’ów w ramach zdefiniowanej strategii •współpracę z agencjami reklamowymi i produkcyjnymi w zakresie realizacji sesji i filmów promocyjnych •projektowanie materiałów reklamowych - ulotek, plakatów, banerów •kreację layoutów reklamowych – prasowych, internetowych i wielkopowierzchniowych •tworzenie katalogów wizerunkowo-produktowych •wsparcie przy realizacji zdjęć produktów i zestawów •kontakt z drukarniami i przygotowywanie projektów graficznych do druku •formatowanie i dostosowywanie projektów na potrzeby różnych zastosowań i wymogów technicznych (różne formaty reklam, billboardów, kuponów, ulotek, ekspozytorów, etc.) •aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom poszczególnych marek oraz projektów •archiwizację projektów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: •aktywnego zainteresowania modą i sztuką •kierunkowego wykształcenia wyższego zdobytego na Akademii Sztuk Pięknych •doświadczenia w pracy w dziale marketingu, projektowania lub agencji reklamowej •biegłego posługiwania się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign, Flash) •znajomości procesów przygotowania do druku (DTP) •doświadczenia zawodowego popartego portfolio •kreatywności i inicjatywy •podstawowej znajomości MS Office.

Oferujemy

•możliwość realnego wpływu na rozwój marek z portfolio OTCF •udział w ciekawych projektach i eventach •przyjazną atmosferę pracy •możliwość rozwoju zawodowego •dofinansowany pakiet Multisport.

Dokumenty aplikacyjne

cv, portfolio projektów rekrutacja@otcf.pl

Firma OTCF Sp. z o.o. – właściciel marek 4F, Fob, Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji.

Numer telefonu: +48 12 252 51 29
Adres e-mail: rekrutacja@otcf.pl