GRAFIK KOMPUTEROWY, FOTOGRAF

13.01.2014

Casa Regal, miejsce pracy: Centrala firmy Rząska k/Krakowa,

Zakres obowiązków

Projektowanie materiałów graficznych (plakaty, banery, ulotki, foldery, zaproszenia, kalendarze, reklama prasowa itp.). Projektowanie materiałów multimedialnych. Skład i przygotowanie materiałów do druku, Tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, ekranów LED etc. Wykonywanie i obróbkę zdjęć

Wymagania

Biegła znajomość programów (Adobe Photoshop, Ilustrator, CorelDRAW 12, Adobe Flash) Umiejętność fotografowania profesjonalnym sprzętem fotograficznym Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Wyobraźnia, kreatywność i wyczucie estetyczne Znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej Umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność Portfolio prac Mile widziana znajomość webmasteringu

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym zespole Interesujące wyzwania zawodowe Możliwość zdobycia doświadczenie i podnoszenia swoich kwalifikacji Atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: praca@casaregal.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Firma Casa Regal zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości mebli, lamp oraz artykułów dekoracyjnych poszukuje osoby na stanowisko