Projektant / Designer

13.01.2014

PressPad sp zoo, ul. Starowiślna 34/5,

Zakres obowiązków

Projektowanie elementów identyfikacji wizualnej Opracowanie funkcjonalne i graficzne elementów produktu elektronicznego Projektowanie interfejsów Projektowanie materiałów promocyjnych pod web, mobile i media społecznościowe z przeznaczeniem na ekrany

Wymagania

Kreatywność Znajomość pakietu Adobe Znajomość metodyki i technik projektowania pod ekrany Znajomość mechaniki działania aplikacji WEB i mobilnych Podstawy html/css Zamiłowanie do ilustraci jako dodatkowy atut Znajomość branży nowych technologii/IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

niezalezność projektową świetną atmosferę prace w 100-metrowym biurze na kazimierzu, bardzo elastyczne godziny pracy, dostęp do najnowszych technologii mobilnych, networking w branży projektowania interaktywnego i startapowej super express co rano - czyt. dobra kawa biedronka i burgery za rogiem :)

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio, pare słów o sobie - motywacja kandydata bart@presspadapp.com

PressPad to system tworzenia, publikacji, odczytu treści na urządzeniach mobilnych.

Adres e-mail: bart@presspadapp.com