Grafik

06.12.2013

Grafik

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK, ,

Zakres obowiązków

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu - kreatywne myślenie - zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania - bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CS (w szczególności: InDesign, Illustrator, Photoshop) - dyspozycyjność Dodatkowymi atutami będą: - znajomość zagadnień poligraficznych (między innymi przygotowywanie materiałów do druku offsetowego i cyfrowego) i fotograficznych (teoria i praktyka fotografii) - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole - możliwość rozwoju - pracę w nowoczesnej instytucji kultury - sprzęt i oprogramowanie

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego wraz z wybranymi pracami z portfolio na adres grafik@mocak.pl do 31.12.2013. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.