Grafik Komputerowy

02.12.2013

Profitta sp. z o.o., Litewska 19/6, 30-014 Kraków 12 399 4661,

Zakres obowiązków

• Tworzenie projektów graficznych i materiałów reklamowych, • Kreatywne podejście do realizowanych projektów, • Współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych projektach, • Rozwijanie serwisów oraz wdrażanie nowych rozwiązań, • Projektowanie grafik na potrzeby marketingu, • Wykorzystywanie najnowszych technologii w codziennej pracy.

Wymagania

• mile widziany własny sprzęt i oprogramowanie, • doświadczenia w realizacji projektów graficznych poparte portfolio, • mile widziana znajomości technologii HTML i CSS, • znajomości pakietu Adobe CS, • znajomości pakietu Corel, • umiejętności w projektowaniu graficznym serwisów internetowych, • doświadczenie w projektowaniu materiałów do druku, • zainteresowanie technologiami webowymi i trendami w projektowaniu web, • wykształcenie informatyczne lub artystyczne, • predyspozycje artystyczne w tworzeniu grafiki wektorowej, • kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• pracę w młodym i ambitnym zespole, • dużą samodzielność w działaniu, • elastyczne godziny pracy (możliwa praca w miejscu zamieszkania), • atrakcyjne wynagrodzenie.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio kontakt@profitta.net

Głównym profilem działalności firmy Profitta sp. z o.o. jest innowacyjny systemem pozwalający zastąpić plastikowe lub papierowe karty lojalnościowe aplikacją dostępną poprzez telefon komórkowy konsumenta. Elastyczność systemu pozwala partnerowi biznesowemu na indywidualne ustalanie puli dostępnych nagród, promocji oraz informacji o wydarzeniach. Konsument za pomocą telefonu lub interfejsu opartego o stronę WWW, może na bieżąco śledzić swoje punkty w programie lojalnościowym oraz informacje zamieszczane przez lokale, które odwiedza.

Numer telefonu: 12 399 4661
Adres e-mail: kontakt@profitta.net