INSTRUKTOR OBÓZ FOTOGRAFICZNY

Vogue Travel Biuro Podóży , ul. Za Bramką 9/5, Poznań 61-842,

Termin składania aplikacji: 30.11.2013 Termin ogłoszenia wyników: 30.11.2013

Zakres obowiązków

Szukamy młodych, dynamicznych i pełnych pasji osób do poprowadzenia obozów FOTOGRAFICZNYCH dla młodzieży (12-18 lat). Oferujemy pracę w sezonie zimowym i letnim 2014.

- certyfikat wychowawcy kolonijnego - student/ka kierunku fotografii lub absolwent/ka - wiek od 21 lat

Oferujemy

Umowę zlecenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w pięciu turnusach zimą i latem. Praca na obozach i koloniach w Polsce.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o wysyłanie CV oraz port folio na adres: rekrutacja@voguetravel.pl z dopiskiem OBÓZ FOTOGRAFICZNY w tytule. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Więcej szczegółów na www.voguetravel.pl

Vogue Travel to firma powstała w 2008 roku z inicjatywy pasjonatek, o twórczych pomysłach, szerokich zainteresowaniach oraz zamiłowaniu turystycznym. Planujemy i realizujemy obozy tematyczne dla dzieci i młodzieży w dwóch cyklach: „Wakacje z Vogusiem” oraz „Kuźnia talentów”

Adres e-mail: rekrutacja@voguetravel.pl