grafik

07.11.2013

grafik

PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o., ul. Wadowicka 8a 30-415 Kraków,

Zakres obowiązków

Poszukujemy grafika, który na umowę zlecenie/ dzieło przygotuje plakat do projektu dofinansowanego ze szwajcarskiego mechanizmu finansowania. W skład zamówienia wchodzi projekt graficzny plakatu zgodnie z przyjętą specyfikacją oraz przygotowanie do druku.

Wymagania

Wymagania odnośnie projektu zostaną przesłane na e-mail osób, które prześlą CV.

Oferujemy

- wynagrodzenie 180 zł brutto; - rekomendacje po zakończonej współpracy

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres magdalena.baranowska@pmdg.pl

PM Doradztwo Gospodarcze jest prężnie rozwijającą się firmą doradczo-szkoleniową, istniejącą od 1997 r. Jesteśmy członkiem - założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Należymy do Małopolskiego Partnerstwa na Rzecz Kształcenia Ustawicznego. Dwukrotnie - w 2007 r. oraz w 2011 r. - otrzymaliśmy nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego „Najlepsza inwestycja w człowieka - Dobre Praktyki Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Numer telefonu: 12 395 74 69
Adres e-mail: magdalena.baranowska@pmdg.pl