nauczyciel przedmiotów artystycznych

03.10.2013

PACE Foundation, Piramowicza 11/13, Łódź,

Zakres obowiązków

Oferujemy pracę jako nauczyciel przedmiotów artystycznych w Chinach.Szukamy absolwentów ASP oraz kierunków artystycznych na innych uczelniach. Jest to praca w państwowych szkołach średnich lub wyższych i polega na nauczaniu takich przedmiotów jak np.: rysunek, grafika, itp.

Wymagania

absolwenci ASP lub kierunków artystycznych (np.: architektura, grafika, projektowanie, edukacja artystyczna etc.) innych uczelni znający język angielski lub chiński.

Oferujemy

Oferujemy bardzo dobrą płacę (1000-3000USD)oraz organizację i opłacenie całego wyjazdu, w tym : przelotu, ubezpieczenia, mieszkania, wizy. Nasza organizacja - PACE Foundation działa pod oficjalnym patronatem Ambasady Polskiej w Chinach, dzięki czemu gwarantuje legalność pracy oraz profesjonalizm przygotowania całego wyjazdu do Chin.

Dokumenty aplikacyjne

dyplom ukończenia studiów

PACE Foundation jest instytucją działającą pod oficjalnym patronatem Ambasady Polskiej w Chinach i zajmuje się polsko-chińską współpracą w zakresie edukacji, nauki i kultury oraz konsultingiem dla pracowników i przedsiębiorców chcących zaistnieć na rynku chińskim.

Numer telefonu: 608344090
Adres e-mail: k.kenig@pacefoundation.com