Grafik komputerowy

03.10.2013

Sedlak & Sedlak , Kraków, ul. Królowej Jadwigi 189B,

Zakres obowiązków

•projektowanie oraz przygotowanie plików do druku (projekt i skład) •przygotowywanie materiałów przeznaczonych do publikacji w internecie •bieżąca aktualizacja wyglądu czterech stron internetowych •projektowanie materiałów informacyjnych i reklamowych

Wymagania

•wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci Akademii Sztuk Pięknych •mile widziane kursy i szkolenia związane z grafiką komputerową •praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Indesign oraz CorelDraw •umiejętność przygotowywania materiałów do druku oraz przeznaczonych do publikacji w internecie •kreatywność i wyczucie estetyki •bardzo dobra organizacja pracy •samodzielność

Oferujemy

•pracę w ambitnym zespole •możliwość rozwoju kompetencji zawodowych •umowę o pracę w ramach ½ etatu •po okresie próbnym możliwość dodatkowego ubezpieczenia medycznego oraz karty MultiSport

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Jesteśmy najstarszą polską firmą doradczą w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Od 1990 roku zajmujemy się rekrutacją i selekcją, executive search, assessment center oraz doradztwem płacowym. Jako pierwsza polska firma w oparciu o własną metodologię wydaliśmy raport na temat wynagrodzeń. Prowadzimy dwa specjalistyczne portale wiedzy: wynagrodzenia.pl, rynekpracy.pl oraz platformę BadaniaHR.pl. Od 2006 roku organizujemy Krakowskie Forum Wynagrodzeń – największą cykliczną imprezę poświęconą tematyce płac.

Numer telefonu: 12 625 59 18
Adres e-mail: 29@sedlak.pl