Dyplomowanego konserwatora zabytków

07.08.2009

Państwowe Muzeum Auschwitz- Birkenau, Oświęcim,

Zakres obowiązków

- koordynacja prac konserwatorskich prowadzonych w ramach projektów - kontakty z wykonawcami oraz inspektorami nadzoru konserwatorskiego i budowlanego - korespondencja z Wojewódzkim Małopolskim Konserwatorem Zabytków - nadzór nad planowym wykonywaniem poszczególnych etapów projektu - zgodnie z przyjętym harmonogramem - przygotowywanie dokumentacji fotograficznej i opisowej z przebiegu prac m.in. na cele promocji i sprawozdawczości projektu Dodatkowym atutem będzie - udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe - umiejętność pracy w zespole oraz sprawnej organizacji pracy własnej - umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu - komunikatywność i otwartość

Dokumenty aplikacyjne

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres: magdalena.tabak@auschwitz.org.pl w terminie do 07.08.2009 r.

W związku z planowaną realizacją projektów „Prace konserwatorskie i budowlane obiektów dawnego KL Auschwitz I - Bloki o nr inw. A-2 i A-3” oraz „Konserwacja pięciu drewnianych baraków dawnego KL Auschwitz II – Birkenau” współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa, Państwowe Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu planuje zatrudnienie: Dyplomowanego konserwatora zabytków Absolwenta kierunku Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki, specjalność: konserwacja rzeźby lub konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych lub konserwacja malarstwa.

Adres e-mail: magdalena.tabak@auschwitz.org.pl