UX Designer

11.09.2013

UX Designer

e-point SA, Filona 16 02-658 Warszawa,

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która potrafi: · patrzeć na system oczami użytkownika, · stworzyć koncepcję aplikacji / interfejsu / systemu oraz dokonać jej głębokiej i krytycznej analizy, · przekonywać innych do swoich pomysłów, · skutecznie egzekwować realizację swoich koncepcji. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: · projektowanie serwisów, aplikacji webowych oraz mobilnych, · analizę danych dotyczących użycia tworzonych rozwiązań i tworzenie propozycji usprawnień, · współpracę z web designerami przy tworzeniu interfejsów graficznych, · współpracę z klientami oraz Architektami Systemów, którzy będą przekładać zaprojektowane koncepcje na specyfikacje funkcjonalne, · śledzenie światowych trendów i inspirowanie nimi członków zespołu.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje: · kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzone przykładami zrealizowanych projektów, · dobre znajomość bieżących możliwości technologii internetowych oraz narzędzi wspomagających projektowanie (Axure, MS Visio), · znajomości zagadnień związanych z SEO i SEM, · umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych rozwiązań, · poczucie estetyki i umiejętność oceny projektów graficznych oraz przekazywania konstruktywnych uwag i wytycznych web designerom, · kreatywne myślenie, otwarty umysł, twórcze podejście do zadań, · dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy: · możliwość twórczego spełnienia w realizacji bardzo ciekawych polskich i międzynarodowych projektów, · dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy, · prywatną opiekę medyczną oraz rehabilitację ruchową w siedzibie firmy, · dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno. Warunki zatrudnienia: · Wynagrodzenie: 10.000 zł brutto, · Uregulowany czas pracy (40 godzin / tydzień).

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z przykładami zrealizowanych projektów

internet software house

Adres e-mail: praca@e-point.pl