Rysownik + Motion Designer

09.09.2013

Artcore, ul. Żegiestowska 18 02-924 Warszawa,

Zakres obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW - rysunek odręczny - projektowanie graficzne

Wymagania

WYMAGANIA: - umieję™tność‡ odręcznego rysowania - doś›wiadczenie w tworzeniu statycznych i animowanych form 2D/3D - bardzo dobra znajomość‡ pakietu Adobe (After Effects, Photoshop, Illustrator) - dobra znajomość‡ języka angielskiego w mowie i piś›mie - pasja, odpowiedzialność‡, elastyczność‡ - przynajmniej roczne doś›wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako freelancer - awersja do papierosów MILE WIDZIANE: - wykształcenie artystyczne (absolwent uczelni artystycznej) - znajomość‡ programu Cinema 4D UWAGA: Prosimy o zgł‚oszenia od osób, które spełniają WSZYSTKIE nasze wymagania. Osoby chcące pracować zdalnie prosimy o niewysył‚anie zgł‚oszeń„.

Oferujemy

OFERUJEMY: - pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie - przyjazną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio prosimy wysłać‡ na adres praca@artcore.pl w tytule wpisując nazwę™ stanowiska, na jakie się™ aplikuje. W CV prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

studio kreatywne, szukamy ludzi wielu talentów

Numer telefonu: (22) 251 32 76
Adres e-mail: info@artcore.pl