Muralista

14.08.2013

Muralista

Mural Art Design, Kraków, ul. Turniejowa 73/18,

Zakres obowiązków

- projektowanie i tworzenie ilustracji naściennych tzw. murali

Wymagania

- studenci/absolwenci studiów plastycznych - umiejętności i doświadczenia w zakresie tworzenia murali - umiejętności pracy zarówno klasyczną techniką malarską jak i przy pomocy aerografu - znajomości artystycznej tematyki dziecięcej (bohaterowie animowani, bajki, baśnie itd.) - dyspozycyjności - sumienności i dokładności w realizacji postawionych zadań - pozytywnego nastawienia

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło - wysokie wynagrodzenie za wykonywaną pracę - możliwość wykonywania pracy zgodnie z zainteresowaniami - możliwość tworzenia zupełnie nowej inicjatywny na rynku artystycznym

Dokumenty aplikacyjne

-CV oraz portfolio

Murale ozdobne dla wymagających klientów.

Numer telefonu: 510179220
Adres e-mail: gil.piotr.aleksander@gmail.com