Specjalista ds. Sprzedaży Usług Internetowych

21.06.2013

Artmelon sp. z o.o., 32-600 Oświęcim, ul. Obozowa 9/1 ,

Zakres obowiązków

- pozyskiwanie nowych klientów dla usług oferowanych przez firmę, w szczególności poprzez działania telemarketingowe, mailing, prezentacje zdalne i prezentacje bezpośrednie u klientów; - realizacja procesu sprzedaży; - współpraca przed i posprzedażowa z klientami; - współpraca przy tworzeniu kampanii marketingowych; - wsparcie w testach w trakcie prac nad stworzeniem kolejnych funkcjonalności e-usługi.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - wiedza związana ze sprzedażą i marketingiem w internecie; - umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń; - samodzielność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista; - umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość pakietu MS Office; - mile widziana znajomość środowiska artystycznego; - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- udział w innowacyjnym projekcie internetowym; - pracę w młodym, dynamicznym zespole; - bardzo dobrą atmosferę pracy; - pracę na ¼ etatu do od lipca do grudnia 2013, na pół etatu od stycznia do marca 2014 i na pełny etat od kwietnia 2014; - możliwości rozwoju; - interesujące i rozwijające szkolenia produktowe i sprzedażowe; - wynagrodzenie złożone z części stałej oraz składowej zależnej od wyników.

Dokumenty aplikacyjne

Curriculum vitae

Artmelon sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, w której z pasją tworzymy innowacyjne narzędzia internetowe do promowania sztuki. Jeśli jesteś osobą kreatywną i rzetelną, która nie boi się nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu.

Adres e-mail: biuro@artmelon.pl