Grafik Komputerowy

19.06.2013

Patrol Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K.A., ul.Koszutki 2 Kraków,

Zakres obowiązków

-wykonywanie materiałów graficznych do katalogów, ofert handlowych - wykonywanie, systematyzacja, uzupełnianie materiałów graficznych, zdjęc w bazie głównej -projektowanie reklam -opracowywanie layoutów nowych linii produktów

Wymagania

-bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator - umiejętność poruszania się w środowisku MAC - kompetencje związane z fotografią produktową

Oferujemy

Kreatywnej i dynamicznej osobie zlecimy pracę w strukturach nowoczesnej, rozwijającej się firmy o międzynarodowym zasięgu, w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy. Oferujemy sympatyczne środowisko pracy, w otoczeniu młodego, ambitnego zespołu oraz szansę na zdobycie cennego doświadczenia i atrakcyjnego wynagrodzenia.

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio

Polska firma produkcyjno-handlowa z branży tworzyw sztucznych współpracująca z najwiekszymi sieciami handowymi w Europie.

Adres e-mail: katarzyna.szczerba@patrol.pl