Konstruktor CAS

11.06.2013

Silberform Sp. z o.o., ul. Skotnicka 252 a 30-394 Krakow,

Zakres obowiązków

• Projektowanie powierzchni samochodowych przy pomocy ICEMsurf. • Tworzenie powierzchni spełniających wymagania procesu technicznego i jak również wymagań stylistycznych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - absolwent Wydziału Form Przemysłowych. • Kontrola jakości powierzchni. • Doświadczenie zawodowe w realizacji projektów z wykorzystaniem ICEMsurf (mile widziane). • Znajomość ICEMsurf i /lub CATIA V5 (mile widziane). • Dobra znajomość j. niemieckiego i/lub j. angielskiego w mowie i piśmie. • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy interesującą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole. Zapewniamy elastyczny czas pracy i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Silberform Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2012 roku jako spółka-córka niemieckiej firmy Silberform AG. Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie elementów i podzespołów nadwozi dla branży motoryzacyjnej.

Numer telefonu: 12 3768001
Adres e-mail: k.jagielska@silberform.ag