GRAFIK - projektant produktu

09.05.2013

SKINBERG, www.skinberg.pl,

Zakres obowiązków

Projektowanie produktów

Wymagania

Udokumentowane portfolio

Oferujemy

Zdalną pracę

SKINBERG jest młodą firmy zajmującej się produkcją dekoracji wnętrz. Na stronie www.skinberg.pl znajdziecie Państwo drobną próbkę tego, w którą stronę firma się rozwija. Szukamy kilku grafików do stałej współpracy przy projektowaniu produktów (kilku ponieważ zleceń jest sporo i często się nakładają). Praca ma charakter on-line i rozliczana jest na zasadzie umów o dzieło. Gwarantujemy elastyczność czasową. Poszukujemy przede wszystkim studentów 4 i 5go roku oraz absolwentów. Bardzo zależy nam na osobach kreatywnych z doskonałym wyczuciem estetyki. Tworzymy proste formy więc projekt musi również bronić się dbałością o szczegół, a z doświadczenia wiemy że mało osób to potrafi. Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie portfolio. biuroO/skinberg.pl

Numer telefonu: +48 694 406 526
Adres e-mail: biuro@skinberg.pl