Poszukujemy osoby na stałe, chętnej do współtworzenia z nami THE VIDEO COMMUNITY, która byłaby odpowiedzialna za wizualną stronę projektu.

29.04.2013

Organizacja THE VIDEO COMMUNITY, Kraków,

Zakres obowiązków

Do realizowanych zadań należałoby między innymi projektowanie elementów strony internetowej, opracowywanie banerów internetowych oraz pod koniec tego roku również materiałów graficznych dotyczących kolejnej edycji przeglądu sztuki wideo. Współpraca nie wymaga dużego nakładu czasu poza okresem przeglądu sztuki wideo.

Wymagania

Znajomość Photoshopa

Oferujemy

THE VIDEO COMMUNITY jest organizacją, która w chwili obecnej nie posiada zewnętrznego wsparcia finansowego. Wszyscy członkowie działają na zasadzie wolontariatu. Współpraca ta daje jednak możliwość zdobycia doświadczenia na samodzielnym stanowisku grafika, współtworzenia nowej inicjatywy i poznawania interesujących ludzi.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio

THE VIDEO COMMUNITY jest powstałą w 2012 roku organizacją skupiającą twórców, kuratorów i krytyków zajmujących się sztuką wideo. Jest również organizatorem międzynarodowego Przegląd Sztuki Wideo THE prezentującego utwory wideo artystów z całego świata. Projekcja główna została zaprezentowana 26 stycznia 2013 roku w Galerii Bunkier Sztuki w Krakowie oraz w formie dwóch projekcji online udostępnionych w Internecie. Wystawa laureatów odbyła się również w Galerii Bunkier Sztuki, trwała przez jeden miesiąc od 6 lutego do 3 marca. 11 marca 5 najlepszych utworów wideo zostało wyemitowanych w ramach cyklu Videogalerie w TVP Kultura. www.thevideocommunity.com

Adres e-mail: info@thevideocommunity.com