instruktor malarstwa, rysunku, grafiki, zajęć fotograficznych

05.03.2013

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. Z o.o. , ul. Asesora 72 Gdańsk 80-119 ,

Zakres obowiązków

- przygotowanie merytoryczne i prowadzenie zajęć programowych, - opieka nad uczestnikami, - animowanie życia obozowego

Wymagania

- odpowiednia wiedza, umiejętności i kompetencje do prowadzenia zajęć programowych w danej dziedzinie, - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, - odpowiedzialność, zaangażowanie, cierpliwość, - kreatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista

Oferujemy

specjalistyczne szkolenie przed sezonem, - umowę zlecenie, - zakwaterowanie i wyżywienie, - zwrot kosztów dojazdu, - ubezpieczenie NNW

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres a.cheba@kompas.pl

Uznany organizator obozów letnich i zimowych, imprez integracyjnych i wycieczek szkolnych. Laureat prestiżowych nagród branżowych.

Adres e-mail: a.cheba@kompas.pl