GRAFIK KREATYWNY

06.02.2013

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o., ul. Jugowicka 10c, 30-443 Kraków,

Zakres obowiązków

- Projektowanie koncepcji wizualnych dla marek i linii produktowych (w tym opakowania) - Projektowanie materiałów reklamowo - promocyjnych typu BTL/POS, layout’ów prasowych oraz roto i flexograficznych - Przygotowywanie materiałów do druku i współpraca z drukarniami - Identyfikacja graficzna materiałów firmowych i dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych - Przeprowadzanie procesu akceptacji u wykonawców oraz przeprowadzanie testów - Pilotaż wdrożeń wytworzonych materiałów graficznych (pierwsze realizacje)

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe (adsolwenci lub studenci ostatniego roku studiów) - Dobra praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, In Design, Acrobat, CorelDraw - Kreatywność, inwencja twórcza, umiejętność tworzenia nowych rozwiązań - Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie - Różnorodność wykonywanych projektów - Aktywny udział w procesie kreowania pomysłów i koncepcji dla strategicznych kampanii internetowych

Dokumenty aplikacyjne

Cv + portfolio

Firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków, sprzedająca produkty kosmetyczne na całym świecie, prowadząca własne SPA i centrum hotelowo-konferencyjne.

Numer telefonu: 724 440 034
Adres e-mail: praca@farmona.pl