Grafik

11.10.2012

Grafik

Patrol Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K.A, ul.Koszutki 2, 30-694 Kraków,

Zakres obowiązków

-wykonywanie materiałów graficznych do katalogów, ofert handlowych - wykonywanie, systematyzacja, uzupełnianie materiałów graficznych, zdjęc w bazie głównej -projektowanie reklam -opracowywanie layoutów nowych linii produktów

Wymagania

-bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator - umiejętność poruszania się w środowisku MAC - kompetencje związane z fotografią produktową

Oferujemy

Pracę w strukturach nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy międzynarodowej,stabilne warunki zatrudnienia- w oparciu o umowę o pracę lub inną umowę korzystną dla kandydata,sympatyczne środowisko pracy, w otoczeniu młodego, ambitnego zespołu.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Firma Patrol Group jest spółką zajmującą się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych. Działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy w 1991 roku. Biuro handlowe, jak również jeden z dwóch zakładów produkcyjnych mieści się w Krakowie. Drugi, nowoczesny zakład znajduje się w Polsce centralnej.

Adres e-mail: rekrutacja@patrol.pl