Konsultant telefoniczny – Kraków

25.09.2012

Interkadra, Interkadra,

Zakres obowiązków

- bieżące telefoniczne udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach - telefoniczna sprzedaż produktów medycznych oraz dom i wnętrze - dbanie o pozytywny wizerunek firmy - utrzymywanie stałego poziomu pracy

Wymagania

- wykształcenie średnie - podstawowa znajomość obsługi komputera; - umiejętność przekonywania do własnego zdania; - wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne; - dobra dykcja i miły głos - umiejętność organizacji własnej pracy - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane - chęć podjęcia stabilnej pracy w której sam decydujesz ile zarabiasz

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - wynagrodzenie dwuskładnikowe : stawkę godzinową oraz bardzo atrakcyjną stawkę prowizyjną - możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych - system profesjonalnych bezpłatnych szkoleń sprzedażowych - pracę w Krakowie - pracę po 8 godzin dziennie od pn do pt (zmiany od 9 do 17) - wypłatę raz w miesiącu

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Krakowie na stanowisku: Konsultant Telefoniczny

Numer telefonu: 122904424 a.ziolko@interkadra.pl
Adres e-mail: a.ziolko@interkadra.pl