młodszy grafik

16.06.2012

Sklep internetowy DeeZee.pl, Balicka 100 30-149 Kraków,

Zakres obowiązków

- projektowanie kreacji graficznych (m.in. bannery, landing pages, mailingi, strony taktyczne) - szparowanie, fotoedycja, korekta kolorystyczna fotografii, „product pimping”

Wymagania

- studenci zaoczni/wieczorowi/dzienni - dobra komunikacja i umiejętność pracy pod presja czasu - chęć uczenia się - umiejętność organizacji czasu pracy - motywacja do pracy - dobra znajomość obsługi komputera i programów graficznych (Pakiet MS Office: Excel, Word, Power Point, Photoshop, Dreamweaver) - znajomość najnowszych trendów w modzie mile widziana Mile widziane zainteresowanie modą

Oferujemy

Pracę (może być praca zdalna) 2-3 dni w tygodniu w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku w młodym zespole. Możliwość zatrudnienia na cały etat po okresie próbnym. Atrakcyjne wynagrodzenie. Ciekawą pracę z możliwością rozwoju.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

DeeZee od wielu lat dostarcza obuwie dla kobiet. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom obuwia o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Nasze wartości to: uczciwość, lojalność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta i Partnera biznesowego.

Numer telefonu: 502 142 944 (preferowany kontakt mailowy)
Adres e-mail: dominikazak@deezee.pl