Grafik komputerowy

08.06.2012

BASTRA Weindich Spółka Jawna, ul. Adamieckiego 8 41-503 Chorzów,

Zakres obowiązków

•projektowanie grafiki reklamowej (prasa, outdoor, materiały POS) i informacyjnej, •skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych, •przygotowanie do druku materiałów graficznych, •kreacja wizualna serwisów internetowych i elementów e-marketingu, •obróbka fotografii produktowych, •czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów, •współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach, •nadzór nad bazą zdjęć, obróbka zdjęć.

Wymagania

•bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator) •doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej, reklam internetowych, wydawnictw reklamowych i katalogów, elementów corporate identity. •umiejętność projektowania materiałów do druku (DTP) •kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych •dokładność i odpowiedzialności za własne działania, •bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole •podstawowa znajomość j. angielskiego

Oferujemy

•pracę na pełny etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole, •ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, •możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Firma zajmuje sie zaopatrzeniem przemysłu spożywczego w maszyny, urządzenia, drobny sprzęt oraz kompleksowym wyposażeniem gastronomii.

Numer telefonu: 32 746 91 32
Adres e-mail: rekrutacja@weindich.pl