Promotor/Fundraiser

31.05.2012

HSP Polska, Siediba główna: Holub, Steiner + Partner GmbH Weinstrasse 4 79336 Herbolzheim-Tutschfelden Polska: ul Rybaltów 18/1, 02-886 Warszawa,

Zakres obowiązków

spotkania z potencjalnymi darczyńcami, prowadzenie rozmów, promocja organizacji, podpisywanie umów

Wymagania

- komunikatywność - zaangażowanie - umiejętność prezentacji i sprzedaży

Oferujemy

Zapewniamy: szkolenie z komunikacji; supervising leadera, zakwaterowanie dla osób spoza regionu Czas pracy: elastyczny czas pracy (godziny i tygodnie pracy)-do uzgodnienia/ forma pracy wakacyjnej /dorywczej

Dokumenty aplikacyjne

CV

HSP Polska działa w Niemczech i Austrii od 15 lat, jest liderem na rynku, pracuje dla takich organizacji jak: Maltańska Służba Medyczna, Czerwony Krzyż oraz regionalne organizacje ochrony środowiska, działa od paru lat również we Francji i Chorwacji, a teraz wchodzi na polski rynek.

Numer telefonu: 602 29 31 03
Adres e-mail: malinak@wp.pl