GRAFIK WWW - Webdesigner

05.04.2012

Eurohost Agencja Interaktywna, ul. Szlak 26/19, 31-153 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne - grafika komputerowa.

Wymagania

Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign Znajomość zasad architektury informacji serwisów internetowych. Doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych. Ciekawe portfolio realizacji internetowych. Kreatywność graficzna, umiejętność poszukiwania świeżych inspiracji Mile widziana znajomość projektowania dla DTP.

Oferujemy

Pracę na pełny etat w naszym biurze w centrum Krakowa Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania Ciekawe i różnorodne wyzwania graficzne Bezstresową atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz PORTFOLIO Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji wraz z portfolio (wymagane), za pośrednictwem formularza na naszej stronie: eurohost.com.pl/aplikuj

Eurohost to krakowska agencja interaktywna obecna na rynku od 7 lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i marek w Internecie. Nasi Klienci to, między innymi, Tech Data Polska, TEVA Pharmaceuticals, Medagro International, Teatr Groteska.

Adres e-mail: praca@eurohost.com.pl