Grafik - Web Designer

06.02.2012

DeeZee, ul. Balicka 100 30-149 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie kreacji graficznych (m.in. bannery, landing pages, mailingi, strony taktyczne) Projektowanie layoutów oraz inferfejsów graficznych do aplikacji i serwisów mobilnych Przygotowywanie materiałów firmowych (drukowanych i online) Projektowanie kampanii reklamowych Szparowanie, fotoedycja, korekta kolorystyczna fotografii, „product pimping”

Wymagania

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku Realizowałeś projekty interaktywne (poparte portfolio) Kreatywności nie traktujesz jak pusty slogan Radzisz sobie z organizacją czasu, a deadliny nie są Ci straszne Posiadasz znajomość bieżących trendów designerskich w sieci Masz bardzo dobry background warsztatowy (Photoshop i Illustrator to podstawa, znajomość innych z pakietu Adobe: Flash czy After Effects będą dodatkowym atutem) Znajomość branży fashion mile widziana :)

Oferujemy

Zatrudnienie „od zaraz” Ciekawą pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia Nienormowany czas pracy Atrakcyjne zarobki Miejsce pracy - Kraków, ale możliwa rónież praca zdalna

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

DeeZee od wielu lat dostarcza obuwie dla kobiet. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom obuwia o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Nasze wartości to: uczciwość, lojalność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta i Partnera biznesowego.

Adres e-mail: dominikazak@deezee.pl