Projektant

24.02.2012

Projektant

LPP S.A., ul. Bagrowa 730-733 Kraków,

Zakres obowiązków

Współtworzenie i kreowanie produktów zgodnych z linia stylistyki marki Mohito. Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji. Monitoring jakości wykonania zaprojektowanej odzieży od momentu powstania projektu do produkcji. Śledzenie trendów obowiązujących w modzie w modzie.

Wymagania

Wykształcenia kierunkowego. Doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta. Bardzo dobrej znajomości trendów. Dobrej znajomości języka angielskiego. Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera oraz programu Corel Draw. Kreatywności i poczucia estetyki. Znajomości zasad kroju i szycia. Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym. Atrakcyjne wynagrodzenie. Ciekawą pracę w kreatywnym zespole. Możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz list motywacyjny

Jesteśmy największą w Polsce firmą odzieżową. Posiadamy kilkaset sklepów w wielu krajach Europy. Tworzymy zespół ludzi z pasją i ambicjami. Do portfela marek LPP S.A. dołączy nowy brand, który masz okazję współtworzyć. Dołącz do naszego zespołu – podejmij wyzwanie!

Adres e-mail: projektant.krakow@lpp.com.pl