Doradca klienta - specjalista projektant wnętrz

06.02.2012

Doradca klienta - specjalista projektant wnętrz

STREFA ZAMIESZKANIA, miejsce pracy: Kraków ul. Łokietka 79 siedziba centrali firmy: Konsorcjum Handlowe "STOFARB" S.A. ul. Gościnna 1 41-500 Chorzów,

Termin składania aplikacji: 30.01.2012 Termin ogłoszenia wyników: 30.01.2012

Zakres obowiązków

Poszukujemy personelu potrafiącego spełnić wysokie wymagania w zakresie poziomu obsługi klientów. Tworzymy miejsca pracy oferujące wysoki poziom satysfakcji z wykonywanej pracy w każdym aspekcie (finansowym, socjalnym oraz zgranej grupy współpracowników), co ma w naszych sklepach przełożenie na powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów. Zasadnicza część czasu pracy doradcy klienta będzie poświęcona na stacjonarną obsługę klienta w sklepie. Pozostały czas pracy przeznaczony na wykonywanie pomiarów, kalkulacji i tworzenia projektów wyposarzenia wnętrz dla klienta. Uczestnictwo w zaopatrzeniu i utrzymaniu sklepu oraz wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego.

• wykształcenie średnie (poszukiwani absolwenci liceów plastycznych, osoby z ukończonym kursem z zakresu projektowania wnętrz, studenci architektury, projektowania wnętrz); • doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem; • znajomość prasy wnętrzarskiej i obecnie panujących trendów wyposażenia wnętrz; • wysoka kultura osobista; • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne; • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych umiejętności: premia kwartalna uznaniowa oraz zadaniowa zależna od ilości wykonanych projektów zakończonych sprzedażą i wysokością zrealizowanego obrotu. • Czas pracy uwzględniający obowiązki uczelniane. • Możliwość rozwoju zawodowego. Dostęp do aktualnej wiedzy - bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz list motywacyjny

Konsorcjum Handlowe "STOFARB" S.A. otwiera sieć sklepów ekspozycyjnych Strefa Zamieszkania działających na rynku materiałów do wyposażenia wnętrz. Konsorcjum Handlowe Stofarb S.A. to polska grupa dystrybutorów farb i lakierów. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi producentami farb i lakierów działającymi na polskim rynku. W ponad 100 sklepach i hurtowniach działających w Polsce oferujemy produkty zgodne z aktualnym oczekiwaniami i potrzebami klientów. Corocznie nasze sklepy odwiedza ponad 100.000 klientów.

Numer telefonu: +48 501 47 47 44
Adres e-mail: olgierd.witczak@stofarb.pl