GRAFIK KOMPUTEROWY

29.02.2012

NTB S.J., 32-050 SKAWINA UL.TOROWA 41,

Zakres obowiązków

Przygotowanie projektów graficznych oraz materiałów do druku (plakaty, banery, katalogi produktowe, ulotki, foldery, zaproszenia, kalendarze, reklama prasowa itp.); Tworzenie grafiki na potrzeby Internetu Wykonywanie i obróbkę zdjęć Konfigurację urządzeń komputerowych (komputer, drukarka, skaner itp.)

Wymagania

Biegła znajomość programów (Adobe Photoshop, CorelDRAW) Umiejętność fotografowania Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku Wyobraźnia, kreatywność i wyczucie estetyczne Znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej Umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń, dyspozycyjność

Oferujemy

Ciekawą pracę Interesujące wyzwania zawodowe Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji Atrakcyjne wynagrodzenie Pełen etat

Dokumenty aplikacyjne

CV+ZDJĘCIE Portfolio prac

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ART.METALOWYCH I NARZĘDZI RĘCZNYCH

Numer telefonu: 502 630 951
Adres e-mail: magdalena.karkula@stalco.pl