Fotograf freelancer

06.01.2012

Groupon , ,

Zakres obowiązków

- Fotografowanie obiektów usługowych (min. restauracji, hoteli, zakładów kosmetycznych) - Obróbka zdjęć

Wymagania

- Umiejętność fotografowania obiektów profesjonalnym sprzętem fotograficznym; - Dyspozycyjność do przyjmowania zleceń i realizacji ich tego samego dnia; - Praktyczna wiedza na temat mocnych punktów obrazu oraz umiejętność kadrowania i podstawowej obróbki plików; -Doświadczenie w fotografii architektury oraz wnętrz; - Zmysł kompozycji; -Własny sprzęt fotograficzny; -Udostępnienie praw autorskich do wykonanych w ramach zleceń fotografii

Oferujemy

Stała współpraca na dłuższy okres czasu

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o wysłanie CV wraz z portfolio zawierającym fotografie obiektów usługowych Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie http://www.pracuj.pl/praca/fotograf-freelancer-malopolskie,oferta,2319067

Dynamicznie rozwijająca się firma e-commerce i niekwestionowany lider na rynku zakupów grupowych. W sierpniu 2010 roku magazyn Forbes okrzyknął nas najszybciej rozwijającą się firmą na świecie - wyprzedzamy tym samym m.in. Amazon.com, Google, Yahoo czy eBay. Jesteśmy obecni już w 48 krajach - m.in. w USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Japonii i od kwietnia 2010 w Polsce. Obok zespołu twórców z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce, nasz team tworzy obecnie kilkanaście tysięcy osób na całym świecie!