15.01.2012

Szef działu Mody - Miesięcznik ELLE | Warszawa, ,

Zakres obowiązków

Wymagania: - Znajomość i doświadczenia w branży mody, - Znajomość fotografów, producentów, modelek w Polsce i na świecie - Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne - Wykazać się publikacjami i doświadczeniem dziennikarskim - Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym - Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wymagania

Obowiązki: - Zarządzanie zespołem działu mody - Ścisła współpraca z redakcją i działem reklamy - Utrzymywanie kontaktów i współpraca z klientami reklamowymi - Utrzymywanie kontaktów z projektantami, modelkami, fotografami i producentami mody. - Reprezentowanie magazynu i wydawcy w kontaktach zewnętrznych - Odpowiedzialność za przygotowywanie do każdego numeru magazynu materiałów do działu mody. Oferty prosimy przysyłać poprzez portal grapevinejobs. Do oferty pracy prosimy o załączenie zdjęcia.

Miesięcznik ELLE edycja polska poszukuje kandydata/ kandydatki na ww. stanowisko.