13.01.2012

Grafik - Fox International Channels | Warszawa, ,

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - tworzenie grafik i koncepcji kreatywnych na potrzeby realizowanych projektów - projektowanie i skład materiałów graficznych do Internetu i prasy: banery, publikacje, reklamy, ulotki, plakaty, retusz i obróbka zdjęć - projektowanie i łączenie grafik z materiałami video

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - kreatywności, zmysłu artystycznego i dbałości o szczegóły, - znajomości programów: Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat, QuarkXPress, AfterEffects, - znajomość technologii Flash i ActionScript 3.0, - swobodne poruszanie się w programie Final Cut niezbędne do dostosowywania projektów graficznych do materiałów video, - znajomości zagadnień związanych z DTP, - umiejętności pracy w środowisku PC i MAC, - umiejętności łączenia oprawy graficznej dla kanałów telewizyjnych z grafiką stron internetowych, - odpowiedzialności i samodzielności w działaniu, - umiejętności pracy w zespole, - umiejętności pracy pod presją czasu oraz prowadzenia kilku projektów jednocześnie, - dobrej znajomości języka angielskiego, - poczucia humoru

Oferujemy

Oferujemy: - interesującą pracę ze znanymi markami - możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego - pracę stacjonarną w siedzibie firmy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio (maksymalna wielkość załącznika 10 MB) lub linkiem do portfolio na adres: foxlifepl@fox.com. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883).