30.11.2011

Fotoedytor - Onet.pl, ,

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało: - Selekcja i edycja zdjęć - Współpraca z agencjami fotograficznymi - Dbałość o estetyczny wygląd Strony głównej Onet.pl, pod względem poprawności kompozycji grafiki i tekstu - Przygotowywanie fotogalerii dla serwisów portalu - Wykonywanie zdjęć reporterskich na potrzeby serwisów internetowych

Oferujemy

Jeśli: - Posiadasz doświadczenie na stanowisku fotoedytora - Potrafisz kreować kompozycje graficzne stron w serwisach internetowych - Bardzo dobrze znasz środowisko Internetu - Biegle obsługujesz program Photoshop - Znasz dobrze język angielski - Jesteś dokładny, sumienny, potrafisz pracować zespołowo, masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, Oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń - Atrakcyjny pakiet socjalny Zgłoś swoją kandydaturę, poprzez przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego TUTAJ W liście motywacyjnym prosimy zamieścić następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Onet.pl SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych mediów i komunikują się między sobą. Praca u nas to sposób na realizację swoich zawodowych ambicji, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Potrafimy uwidocznić efekty jakie przynosi indywidualna praca, twórczy wysiłek, kreatywna postawa.