GRAFIK WWW

17.11.2011

GRAFIK WWW

Eurohost Agencja Interaktywna, u. Szlak 26/19, 31-153 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne - głównie na potrzeby Internetu.

Wymagania

Biegła znajomość pakietu Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign Doświadczenie w tworzeniu grafiki www i ciekawe portfolio realizacji z tego zakresu Znajomość podstawowych zasad architektury informacji www i webusability Wiedza na temat przygotowania materiałów graficznych do druku Kreatywność oraz motywacja do poszukiwania nowych inspiracji i rozwiązań Samodzielność i efektywność Mile widziana będzie znajomość Corel Draw i/lub podstaw Adobe Flash

Oferujemy

Proponujemy pracę na pełny etat w biurze w centrum Krakowa, za wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania. Gwarantujemy ciekawe wyzwania, różnorodne projekty oraz pozytywną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio nadesłane za pomocą FORMULARZA dostępnego pod adresem: wwww.eurohost.com.pl/aplikuj

Eurohost jest krakowską agencją interaktywną, oferującą profesjonalną i kompleksową obsługę firm w Internecie. Kluczowe obszary naszych działań to tworzenie oraz pozycjonowanie serwisów i sklepów internetowych, e-marketing oraz it-ousourcing. Nasze osiągnięcia w zakresie promocji produktów i marek potwierdzają rekomendacje takich klientów, jak TEVA Pharmaceuticals, Medagro International, Teatr Groteska, Tech Data Polska.

Numer telefonu: 12 357-66-13
Adres e-mail: praca@eurohost.com.pl