11.10.2011

Projektant Graficzny, ,

Zakres obowiązków

Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w dziale marketingu, agencji reklamowej etc. Bogate portfolio projektów (tworzenie grafiki, Desktop Publishing etc.) Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Marketing lub Komunikacja Medialna Bardzo dobra znajomość Adobe (głównie Photoshop, InDesign, Illustrator, QuarkXpress) Bardzo dobra znajomość MS Powerpoint Znajomość systemu operacyjnego MacOS Praktyka w projektowaniu 3D Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Wymagania

Doświadczenie w międzynarodowym środowisku Znajomość zagadnień technicznych związanych z produkcją filmów wideo: edycja, skład, edycja ścieżki dźwiękowej Umiejętność tworzenia szkiców koncepcyjnych oraz opracowywanie ich na potrzeby produkcji próbnej Znajomość Adobe After Effects Doświadczenie w projektowaniu multimedialnym i e-marketingu Interesującą oraz stabilną pracę w międzynarodowym zespole Konkurencyjne zarobki oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych Bogaty zestaw szkoleń podnoszących kwalifikacje Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie Przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim (format .doc/.pdf/.rtf) na adres rekrutacja@elanit.pl z podaniem nr. ref. w tytule wiadomości. Jeśli odbyli Państwo już rozmowę kwalifikacyjną w ELAN IT, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail). rekrutacja@elanit.pl ELAN IT RESOURCE Sp. z o.o. ILMET Al. Jana Pawła II 15 00-828 Warszawa tel. (22) 697 75 52 www.elanit.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu wewnętrznej agencji kreatywnej naszego klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej. Zespół jako część działu marketingu jest odpowiedzialny za tworzenie projektów graficznych na wewnętrzne potrzeby oddziałów klienta z całego świata. Projekty dotyczą pozycjonowania produktów, zarządzania produktem, marketingu globalnego i lokalnego oraz zapewniania wysokiej jakości wsparcia dopasowanego do zróżnicowanych potrzeb.