28.10.2011

UX Designer - Kraków, ,

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: Tworzenie i propagowanie standardów dotyczących funkcjonalności, użyteczności oraz ergonomii UI Wizualizacja oraz specyfikacja zawartości i funkcjonalności UI Tworzenie przejrzystych przepływów dla skomplikowanych procesów; projektowanie interakcji zorientowanych na użytkownika Przygotowywanie oraz prowadzenie badań związanych z zagadnieniami UX pod kątem naszych produktów oraz usług

Wymagania

Wymagamy: Co najmniej 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy z aplikacjami web lub desktop klasy enterprise Dogłębnego zrozumienia zasad dotyczących projektowania interakcji, architektury informacji oraz ergonomii aplikacji Umiejętności tworzenia prototypów Wysoki poziom kreatywności oraz mocne zorientowanie na rozwiązywanie problemów Znajomości obecnych trendów w projektowaniu interfejsów użytkownika (UI) i user experience (UX) Wiedzy i doświadczenia w pracy z HTML, CSS Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie Znajomość technologii Silverlight będzie mile widziana Jeżeli myślisz, że jest to coś dla Ciebie, wyślij CV na adres: info@medius-group.pl Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Zapraszamy także na: www.medius-group.pl

Oferujemy

Oferujemy: Bardzo duże możliwości rozwoju, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz metodyk pracy Pracę w międzynarodowym środowisku profesjonalistów Szkolenia dostosowane do indywidualnej ścieżki rozwoju Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet medyczny, pakiet sportowy Swobodę w wykonywaniu zadań oraz codzienne wyzwania Udział w tworzeniu sukcesu firmy na polskim rynku

Medius jest szwedzką firmą IT działającą na rynku od 2001 roku. Oferujemy światowej klasy produkty oraz usługi w zakresie automatyzacji procesów biznesowych. Nasz flagowy produkt Mediusflow™ jest platformą workflow, która pozwala na automatyzację wielu aspektów działania organizacji w bardzo prosty sposób. Ponad 700 firm na całym świecie powierzyło nam zoptymalizowanie swoich wewnętrznych procesów biznesowych oraz zaufało naszym produktom. Główna siedziba znajduje się w Linköping (Szwecja), nasze oddziały są zlokalizowane w wielu państwach na całym świecie, dodatkowo posiadamy bardzo dużą sieć partnerów globalnych. Wierzymy, że jesteś osobą otwartą, dla której praca jest pasją i ciągłym podejmowaniem nowych wyzwań. Razem z nami możesz rozwijać swoje kompetencje, zdobywać nową wiedzę oraz budować profesjonalną ścieżkę kariery. Oferujemy ekscytujące środowisko pracy, gdzie każdy już od samego początku otrzymuje ważne i odpowiedzialne zadania. Dajemy Ci możliwość uczenia się od najlepszych, a także realizowania własnych pomysłów. Szukamy utalentowanych osób do naszego zespołu, gdzie najbardziej cenimy prostotę rozwiązań, jakość oraz zaangażowanie.