Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu

09.10.2024

I.D.C. POLONIA S.A., Ul. Bartnicka 35, Libertów, 30-444 Libertów

Zakres obowiązków

* Przygotowywanie materiałów marketingowych dla działu sprzedaży * Tworzenie i wdrażanie materiałów promocyjnych * Monitoring efektów prowadzonych akcji promocyjnych * Analiza rynku * Praca badawcza w terenie *Współpraca z agencjami reklamowymi

Wymagania

* Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel) * Znajomosć języka angielskiego min. B1 * Kreatywność, komunikatywność, zdolności organizacyjne * Zaangażowanie * Chęć zdobycia rozwoju zawodowego * Doświadczenie nie jest wymagane Mile widziane * Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji * Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych * Prywatna opieke medyczną * Dostęp do grupowego ubezpieczenia * Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie   U nas nauczysz się: * Przygotowywania grafiki do plakatów, ulotek, standów * Przygotowywania materiałów marketingowych dla działu sprzedaży * Tworzenia i wdrażania materiałów promocyjnych * Monitoringu efektów prowadzonych akcji promocyjnych * Analizy rynku * Pracy badawczej w terenie * Zasad współpracy z agencjami reklamowymi

Dokumenty aplikacyjne

* CV z przegiegiem ewentualnej kariery zawodowej

I.D.C. POLONIA S.A. Firma należąca do Spółki Valeo Foods Group, międzynarodowej firmy , będącej polskim oddziałem I.D.C. Holding a.s. producenta znanych marek słodyczy takich jak Góralki, Verbena, Lusette.

Ul. Bartnicka 35, Libertów
Numer telefonu: 600-905-907
Adres e-mail: wieczerzak@idcpolonia.pl