Specjalista ds. animacji i video (Motion Designer)

10.09.2024

Comarch S.A., Al. Jana Pawła II 39A, 31-864 Kraków

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowywanie multimediów na potrzeby firmy (np. filmy video, video-animacje, animacje 2D/3D, webinary, podcasty, tutoriale, video prezentacje)
  • Udział w procesie kreatywnym podczas opracowywania storyboardów i animatików
  • Tworzenie materiałów w oparciu o identyfikację wizualną firmy
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (w obszarze grafiki komputerowej, multimediów, filmu)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z dźwiękiem i synchronizacją audio-video
  • Umiejętność obsługi programów Adobe: Photoshop, Ilustrator, Premiere, After Effect
  • Umiejętność edycji plików wektorowych (ilustracji)
  • Posiadane portfolio prac, przedstawiające umiejętności w animacji 2D oraz montażu video
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami oraz trendami w animacji i montażu video
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia oryginalnych konceptów
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Blender oraz podstaw animacji 3D

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Praca w trybie hybrydowym, po okresie wdrożenia (na czas wdrożenia praca stacjonarna z naszego biura w Krakowie)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Dokumenty aplikacyjne

Kandydatów prosimy o dołączenie do aplikacji CV i  aktualnego portfolio.

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw. Firma powstała w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej GPW. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z usługami, telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem, administracją publiczną czy przemysłem.

www.comarch.pl/
Numer telefonu: 12 646 10 00
Adres e-mail: praca@comarch.pl