Instruktor ds. plastycznych i promocji

01.08.2024

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków

Zakres obowiązków

  • Klub Kultury Wena, filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko instruktora/ki plastyki oraz promocji.
  • Do obowiązków instruktora/ki będzie należało:
  • Samodzielne prowadzenie pracowni plastycznej, w tym zajęć stałych z rysunku, malarstwa, innych technik (np. grafiki), według przygotowanego samodzielnie wcześniej programu pracy dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • Prowadzenie warsztatów okazjonalnych o charakterze artystycznym, arteterapeutycznym, plastycznym, rękodzielniczym itp., konkursów, wystaw dorobku uczestników itp.;
  • Prowadzenie mediów społecznościowych Klubu i pracowni; przygotowanie tekstów promocyjnych wydarzeń i zajęć;
  • Tworzenie cyfrowych i analogowych materiałów graficznych (plakatów, ulotek, programów, grafik itp.), w tym redagowanie ich treści oraz przygotowanie do druku,
  • Prowadzenie warsztatów podczas ferii zimowych i wakacji letnich;
  • Współtworzenie i współrealizacja programu kulturalnego placówki;
  • Pomoc przy wszystkich pozostałych działaniach kulturalnych KK Wena.

Wymagania

Poszukujemy samodzielnej, rzetelnej i bardzo kreatywnej osoby do prowadzenia zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, cechującej się bardzo dobrą organizacją pracy własnej oraz umiejętnością pracy w zespole. Od kandydata/tki oczekujemy wykształcenia kierunkowego. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie pedagogiczne i/lub doświadczenie w pracy nauczyciela plastyki. Dyspozycyjność – praca również w godzinach popołudniowych i weekendy.
  1. Wymagania formalne:
  • wykształcenie: wyższe kierunkowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych posiadanie kwalifikacji wymaganych do zajmowania danego stanowiska, informacja z Krajowego Rejestru Karnego (tylko osoba, której przedstawiona zostanie oferta pracy),
  • obywatelstwo polskie,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,
  • umiejętność prowadzenia zajęć dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • umiejętność obsługi programów graficznych, projektowania plakatów, afiszy i materiałów promocyjnych,
  • umiejętność przygotowania materiałów promocyjnych dla placówki.

Oferujemy

  • Pracę na etat w uznanej krakowskiej miejskiej instytucji kultury od dnia 02.09.2024 (początkowo na 3 miesięczny okres próbny)
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Godziny pracy: zgodnie z harmonogramem (równowazny system czasu pracy)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Wyposazoną pracownię plastyczną
  • Mozliwość realizowania własnych pomysłów i wydarzeń
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 5 200,00 zł brutto plus dodatek stazowy, pakiet socjalny.

Dokumenty aplikacyjne

  1. CV i list motywacyjny;
  2. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;
  3. Posiadane dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe oraz staż pracy;
  4. Oświadczenie, że stan zdrowia kandydata pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku;
  5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych;
Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”
  • O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
  • Istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia naboru.
  • Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Jesteśmy kameralnym klubem kultury (bodaj najmniejszym w Krakowie), o powierzchni 91 m2. Ta mikro przestrzeń nie ogranicza jednak naszej pomysłowości, a wręcz przeciwnie-wznosi się ona na absolutne wyżyny i granice możliwości. Klub znajduje się w budynku prywatnym położonym na terenie Górki Narodowej, przy ul. ks. Meiera, około 4,5 km od centrum Krakowa. Jesteśmy jedną z siedmiu filii Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, edukacyjne dla osób w każdym wieku.

wena.dworek.eu
Numer telefonu: 533 356 094
Adres e-mail: agnieszka.matusiak@dworek.eu