Instruktor ds. plastyki i organizacji imprez w Klubie Kultury Chełm

25.06.2024

Klub Kultury , Ul. Chełmska 16, 30-238 Kraków

Zakres obowiązków

- projektowanie plakatów, ulotek -planowanie i realizacja imprez oraz innych form uczestnictwa w kulturze - prowadzenie zajęć o profilu artystycznym -koordynacja działań organizacyjnych Klubu Kultury „Chełm” - prowadzenie ewidencji uczestników zajęć -aktualizacja i redakcja strony internetowej oraz profili społecznościowych - udzielanie informacji o działalności instytucji -prace biurowe i administracyjne -obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

-umiejętność prowadzenia warsztatów plastycznych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych z zakresu: malarstwa, rysunku, ceramiki oraz technik łączonych -umiejętność przygotowywania graficznych form przekazu typu ulotka, plakat w programie CorelDRAW -umiejętność redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych -znajomość języka obcego w stopniu podstawowym -umiejętność pracy w zespole -umiejętność organizacji pracy -dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie - doświadczenie w prowadzeniu zajęć artystycznych - mile widziane doświadczenie w projektowaniu graficznym plakatów i ulotek

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zależne od stażu pracy); -zatrudnienie na umowę o pracę (1/2 etatu)

Dokumenty aplikacyjne

-życiorys (CV) -list motywacyjny

Klub Kultury Chełm filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki jest niedużym klubem położonym u podnóża Kopca Piłsudskiego. Obok Klubu rozpoczynają się szlaki turystyczne po Lesie Wolskim, w niedalekiej odległości przebiega piękna trasa spacerowo-rowerowa wzdłuż Rudawy. Do Klubu można dojechać autobusami numer 102, 152, 192 oraz autobusem podmiejskim 252. Klub Kultury Chełm to miejsce różnorodnych działań na płaszczyźnie kulturowo-edukacyjnej. W klubie prowadzone są zajęcia edukacyjne, sportowe, artystyczne, odbywają się tu również koncerty oraz wernisaże pokonkursowe. Działa Klub Seniora, Strefa Rodzica oraz Gitarowy Zespół Muzyczny. Zajęcia prowadzone są przez kreatywną i profesjonalną kadrę instruktorów, która do dyspozycji ma: salę muzyczną, pracownię muzyczna ze sprzętem do prób zespołów, pracownię plastyczną, oraz dużą salę widowiskową przeznaczona na koncerty, jak również innego rodzaju wydarzenia kulturalne oraz zajęcia ruchowe.

chelm.dworek.eu/ www.facebook.com/KlubChelm
Numer telefonu: 533 356 006
Adres e-mail: chelm@dworek.eu