specjalista ds. promocji i komunikacji marki

06.06.2024

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, Szewska, 20/4, 31-009 Kraków

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:  kreowanie wizerunku Stowarzyszenia;  planowanie, wdrażanie i monitorowanie aktywności w serwisach społecznościowych, w tym tworzenie, aktywne pozyskiwanie i regularne publikowanie treści (LinkedIn, Facebook);  zarządzanie stronami internetowymi wydarzeń, w tym przygotowywanie i redagowanie treści aktualności oraz tekstów na potrzeby zaplanowanych działań promocyjnych;  planowanie oraz realizacja kampanii (newsletter) marketingowych;  tworzenie grafik i tekstów na potrzeby mediów społecznościowych oraz zaplanowanych działań promocyjnych, w tym koordynacja i udział w kreacji oraz produkcji materiałów promocyjnych, reklam, ulotek, broszur we współpracy z firmami zewnętrznymi (podwykonawcami, agencjami reklamowymi, drukarniami);  wsparcie zespołu w operacyjnych działaniach dotyczących rozwoju kanałów sprzedaży i baz danych oraz wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań w procesie organizacji wydarzeń;  inicjowanie komunikacji marketingowej, dążenie do wdrażania i monitorowania celów strategii i planów marketingowych;  monitoring mediów własnych oraz działań marketingowych

Wymagania

Nasze wymagania:  gotowość do pracy w biurze (możliwa praca częściowo zdalna);  wyczucie estetyki, zmysł artystyczny;  praktyczna znajomość zasad funkcjonowania oraz swoboda poruszania się w środowisku mediów społecznościowych;  doświadczenie graficzne oraz w tworzeniu krótkich filmów reklamowych;  zaawansowana znajomość programu do tworzenia grafik;  umiejętność pracy w zespole – uzgadniania wspólnych wizji i otwartość na potrzeby i opinie innych;  „lekkie pióro” i wysokie zdolności językowe - praktyczna umiejętność redagowania tekstów, komunikatów;  znajomość zagadnień content marketingu;  znajomość narzędzi przydatnych w marketingu online, PR i social media;  doświadczenie pracy na systemach CMS, zwłaszcza WordPress;

Oferujemy

To oferujemy:  umowę o pracę na pełny etat po 3-miesięcznym okresie próbnym,  wynagrodzenie w wysokości 4500 – 6500 zł brutto, w zależności od posiadanych kwalifikacji,  komfortowo wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Krakowa   Benefity:  dofinansowanie szkoleń i kursów,  elastyczny czas pracy,  brak dress code’u,  kawa / herbata,  szerokie możliwości rozwoju osobisteg

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesyłanie kandydatur zawierających CV oraz portfolio na adres praca@fundraising.org.pl

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu od 2006 roku wspiera organizacje pozarządowe dostarczając im wiedzę o profesjonalnych metodach pozyskiwania funduszy. Naszą misją jest efektywne działanie dla dobra wspólnego poprzez wspieranie rozwoju fundraisingu w Polsce. Pragniemy, aby wszystkie polskie organizacje miały fundusze na wypełnianie swej misji i były stabilne finansowo dzięki profesjonalistom odpowiedzialnym za rozwijanie relacji z darczyńcami. Brak pieniędzy nie może być przeszkodą w czynieniu dobra.

fundraising.org.pl/ www.facebook.com/fundraiserzy
Numer telefonu: 698 150 342
Adres e-mail: praca@fundraising.org.pl