Specjalista ds kreacji, grafik i multimediów

25.01.2024

DMDmodular p.s.a , ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina

Zakres obowiązków

  • tworzenie opracowań graficznych, multimedialnych, z przeznaczeniem do wykorzystania w social mediach
  • projektowanie materiałów reklamowych do druku i web
  • projektowanie grafik/slide show/tworzenie prezentacji multimedialnych

Wymagania

  • znajomość programów graficznych. Pakiet Adobe MAC/PC/Affinity/Canva
  • znajomość programów multimedialnych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w tworzeniu grafik,  identyfikacji wizualnych itp
  • kreatywność i otwartość na nietypowe rozwiązania
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność, terminowość

Oferujemy

  • praca w młodym, kreatywnym  zespole przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju ścieżki kariery
  • praca na zlecenie/ praktyka studencka/staż
  • różnorodność tematów projektowych
  • praca na miejscu w biurze lub zdalnie
  • elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne

  portfolio i CV

DMDmodular p.s.a. jest polską firmą działającą od 2016 roku na krajowych i zagranicznych rynkach. Spółka oferuje szeroki zakres usług, który obejmuje projektowanie i realizację obiektów w technologii modułowej. W portfolio Spółki znajdują się obiekty zakwaterowania studenckiego, hotele, budynki wielorodzinne, budynki jednorodzinne, zakwaterowania tymczasowego i rekreacyjnego. Zapraszamy do naszego zespołu. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia osób, które prześlą portfolio i CV.

dmdmodular.com/?lang=pl
Numer telefonu: 12 307 21 58
Adres e-mail: contact@dmdmodular.com