EDUKATOR/KA, PRZEWODNIK/CZKA

11.01.2024

Muzeum Narodowe w Krakowie, Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

Zakres obowiązków

●       Oprowadzanie grup w języku polskim oraz w języku obcym, ●       Prowadzenie lekcji muzealnych stacjonarnych i online, ●       Prowadzenie gier muzealnych.

Wymagania

●       Studenci lub absolwenci kierunków humanistycznych, ●       Wiedza z zakresu historii sztuki i historii oraz gotowość do jej stałego poszerzania, ●       Dyspozycyjność w tygodniu (wtorek-piątek) w godzinach 10:00-15:00 i gotowość do współpracy z MNK przez minimum rok, ●       Znajomość języka obcego na poziomie min. B2, ●       Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność i łatwość występowania publicznie, ●       Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia, ●       Samodzielność, elastyczność, bardzo dobra organizacja pracy i punktualność, ●       Chęci do pracy z dziećmi / młodzieżą / dorosłymi, ●       Pasja, entuzjazm, otwartość. Mile widziane i dodatkowo punktowane:    ●       Doświadczenie w pracy edukacyjnej z różnymi grupami odbiorców: dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, osobami ze szczególnymi potrzebami ●       Kurs / blok pedagogiczno-metodyczny realizowany w ramach studiów lub dodatkowo.

Oferujemy

●       Zatrudnienie na umowę zlecenie na czas określony z możliwością przedłużenia, ●       Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych oraz własnych zainteresowań i pasji, ●       Udział w szkoleniach metodycznych i merytorycznych, ●       Możliwość stałego bezpośredniego kontaktu z wybitnymi dziełami sztuki polskiej i zagranicznej, bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy w MNK.

Dokumenty aplikacyjne

Nabór jest otwarty do odwołania. Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=86b8bab037de4c71953c404a6dcf7e5e Konieczne jest również odesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego z ogłoszenia BIP: https://bip.malopolska.pl/mnkrakow,a,2380366,oprowadzenie-po-wystawach-stalych-i-czasowych-muzeum-narodowego-w-krakowie-oraz-prowadzenie-zajec-ed.html Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji w każdym terminie.   W razie pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu: edukatorzy@mnk.pl  (tel. 12 43 35 509).

Muzeum Narodowe w Krakowie jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad milion eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

mnk.pl/
Numer telefonu: 12 43 35 509
Adres e-mail: edukatorzy@mnk.pl