Koordynator/ka projektów wystawienniczych

11.01.2024

Muzeum Narodowe w Krakowie, Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

Zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu realizacji projektów wystawienniczych i wydarzeń kulturalnych
  • zarządzanie zespołem projektowym - bezpośrednia współpraca z kuratorem, projektantem aranżacji oraz pozostałymi członkami zespołu (m.in. Dział Marketingu, Edukacji, Wydawnictw, Pracownie Konserwatorskie, Magazyny, Dział Techniczny), organizacja spotkań, delegowanie zadań oraz nadzór nad ich realizacją
  • przygotowanie harmonogramu projektu, bieżący nadzór nad jego realizacją, kontrola terminowej realizacji zadań w całym procesie realizacji projektu
  • przygotowanie budżetu projektu, nadzór nad jego realizacją i rozliczeniem, przygotowywanie wniosków o dofinasowanie projektów oraz stosownych raportów i rozliczeń
  • zamawianie koniecznych usług i dostaw u kontrahentów zewnętrznych, w razie konieczności inicjowanie procedur przetargowych we współpracy z Działem Zamówień Publicznych i innymi członkami zespołu projektowego
  • wprowadzanie wniosków dotyczących realizacji usług lub zakupów niezbędnych dla realizacji projektu, zlecanie prac na zewnątrz, zawieranie umów niezbędnych w procesie projektowym, negocjowanie warunków finansowych z kontrahentami zewnętrznymi, kontrolowanie realizacji zleceń, rozliczanie podpisanych umów
  • nadzorowanie montażu i demontażu wystawy
  • nadzorowanie organizacji i udział w wernisażu prowadzonej wystawy
  • prowadzenie dokumentacji, sprawozdawczości i korespondencji projektowej, w tym gromadzenie dokumentacji związanej z realizacją projektów oraz archiwizacja

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ostatnie lata), preferowane studia na kierunku zarządzania, zarządzania kulturą, zarzadzania projektami
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym szczególności pakietu Excel oraz dokumentów Google
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • skuteczność działania, umiejętność nadzoru pracy innych oraz egzekwowania powierzonych działań w określonym terminie
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i umiejętność pracy w zespole)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętność prezentacji i prowadzenia spotkań publicznych
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów
  • atrakcyjny pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, bezpłatne lekcje języka obcego
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych - darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK oraz do wielu muzeów na terenie Krakowa
  • możliwość skorzystania z karty ICOM

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.01.2024 za pośrednictwem formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b01035a8661a4a17ae685d7702865a1b Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.

Muzeum Narodowe w Krakowie jest instytucją kultury z przeszło 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę, liczą ponad milion eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników w kilkunastu oddziałach zlokalizowanych w Krakowie oraz w Zakopanem.

mnk.pl/
Numer telefonu: 124335510
Adres e-mail: kariera@mnk.pl