Młodszy Projektant / Młodsza Projektantka

08.09.2023

LPP S.A., ul. Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie:
  • Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych ze stylistyką marki Mohito/House
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji
  • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji
  • Śledzenie i interpretacja trendów obowiązujących w modzie oraz przełożenie ich na projekty w marce komercyjnej

Wymagania

Szukamy osoby, która:
  • Posiada wykształcenie kierunkowe
  • Ma doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w marce komercyjnej
  • Bardzo dobrze zna panujące trendy
  • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Potrafi obsługiwać program Corel Draw
  • Jest kreatywna i posiada wysokie poczucie estetyki
  • Zna podstawowe zasady kroju i szycia (mile widziane)
  • Potrafi współpracować w zespole

Oferujemy

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program wsparcia pracowników heLPP - bezpłatne i anonimowe porady w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę w wyrażaniu siebie
  • Firmową restaurację oraz automaty z posiłkami
  • Darmowy parking samochodowy oraz rowerowy
  • Możliwość tworzenia i rozwoju świata mody
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin czy Tel Awiw. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej! Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Numer telefonu: +48 12 39 25 000
Adres e-mail: lpp@lpp.com