Rzeźbiarz - obróbka wydruków 3D

01.09.2023

Urbicum sp. z o.o., Al. 29 Listopada 94 bud. D, 31-406 Kraków

Zakres obowiązków

  • Poszukujemy studentów (2-5 rok) do sezonowej pracy przy obróbce modeli wydrukowanych na drukarkach 3D.
  • W zakres obowiązków wchodzi szlifowanie i szpachlowanie modeli wykonanych w technologii druku 3D.
  • Praca jest zróżnicowania i nie jest monotonna. Wykańczamy wydruki 3D przedstawiające postacie ludzkie z dużą liczbą detali, manekiny przedstawiające zwierzęta i inne dzieła artystyczne.

Wymagania

  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami ręcznymi, w szczególności szlifierkami,
  • Doświadczenie w obróbce szlifierskiej (papiery ścierne) detali artystycznych,
  • Wysokie tempo pracy,
  • Podstawowa wiedza o wykańczaniu rzeźbiarskim detali (postacie, zwierzęta),
  • Samodyscyplina, sumienność, uczciwość, pracowitość.

Oferujemy

  • Drogi Studencie! W Urbicum nie będziesz parzył kawy ani zajmował się bezsensownymi czynnościami. Chcemy, żebyś intensywnie rozwijał z nami firmę i czuł satysfakcję z efektów swej pracy.
  • Od pierwszego dnia dostaniesz konkretne zadania. Codziennie będziesz uczył się czegoś nowego. Zdobędziesz umiejętności do praktycznego wykorzystania.

  • Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wynagrodzenie godzinowe 25-30 pln netto za godzinę, w zależności od Twojego oświadczenia i tempa pracy. Stawkę ustalamy pierwszego dnia,
  • Umowę - zlecenie,
  • Można pracować w słuchawkach z muzyką,
  • Wszystkie środki i materiały BHP są zapewnione przez pracodawcę.

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy podesłać CV.

Urbicum sp. z o.o. jest producentem drukarek 3D skierowanych do przemysłu, dostarcza maszyny i świadczy usługi druku dla klientów biznesowych z niemal wszystkich branż wytwórczych, w tym dla największych firm z branży sportowej, motoryzacyjnej i inżynieryjnej w Polsce.

Numer telefonu: 783309859
Adres e-mail: biuro@urbicum.com