Projektant graficzny (wszystko.pl)

23.08.2023

Comarch S.A., Al. Jana Pawła II 39a, 31-864 Kraków

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i tworzenie grafik:
    • internetowych - banerów, elementów graficznych strony
    • na potrzeby mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) i reklam w Google Ads
  • Projektowanie newsletterów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Oprawa graficzna raportów, prezentacji
  • Tworzenie nowoczesnych projektów digitalowych (statyczne i animowane banery reklamowe, infografiki, kreacje do profili i kanałów w social mediach oraz przygotowanie layoutów do prezentacji w PowerPoint)
  • Tworzenie i przygotowywanie do druku materiałów reklamowych oraz materiałów o charakterze informacyjnym (kartki okolicznościowe, gadżety, ulotki, broszury)
  • Podstawowa obróbka zdjęć (np. z eventów, konferencji)
  • Zapewnienie spójności szaty graficznej realizowanych projektów ze strategią marketingową i celami organizacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Udokumentowane doświadczenie poparte portfolio
  • Znajomość:
    • rozwiązań digitalowych oraz aktualnych trendów projektowania na potrzeby Internetu
    • trendów grafiki internetowej i reklamowej
    • programów graficznych z pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop, InDesign) oraz programu Figma
    • zagadnień z zakresu DTP
  • Doświadczenie w pracy z brandbookiem marki
  • Bardzo dobra znajomość programu PowerPoint
  • Mile widziana umiejętność:
    • montażu i technicznej obróbki krótkich materiałów wideo (YouTube, Instagram, Facebook)
    • projektowania dedykowanych landing pages
    • opracowywania projektów graficznych do reklamy outdoor
    • tworzenie prostych animacji graficznych (After Effect, Adobe Animate)

Oferujemy

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio

Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarczych. Dostarczamy rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń,handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Comarch specjalizuje się w systemach obsługi klientów, systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwie informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej oraz business intelligence.

Numer telefonu: 12 646 1000
Adres e-mail: praca@comarch.pl