ASYSTENT ARCHITEKTA / GRAFIK

08.08.2023

KESKE, BUGAJSKA 37, 42-208 CZĘSTOCHOWA

Zakres obowiązków

  • POMOC W REALIZACJI PROJEKTÓW ARCH. KRAJOBRAZU
  • OPRACOWANIE GRAFICZNE PROJEKTÓW
  • TWORZENIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH I MARKETINGOWYCH
  • POMOC W ULEPSZANIU ORGANIZACJI BIURA
  • POMOC W TWORZENIU NARZĘDZI PRACY
  • PROWADZENIE ROZMÓW Z KLIENTEM

Wymagania

  • ZAINTERESOWANIE PROJEKTOWANIEM, GRAFIKĄ, ARCHITEKTURĄ WNĘTRZ LUB KRAJOBRAZU
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ I WYSOKA KULTURA OSOBISTA
  • DOBRA ORGANIZACJA PRACY
  • ZAANGAŻOWANIE I KREATYWNE PODEJŚCIE
  • ZNAJOMOŚĆ MIN. 1 PROGRAMU PROJEKTOWEGO

Oferujemy

  • możliwość nauki programów projektowych pod nadzorem architekta wnętrz, udział w projektach
  • samodzielną realizację pierwszych zleceń / graficzne opracowanie projektu
  • rozwój i podniesienie kwalifikacji o znajomość co najmniej kilku programów projektowych i graficznych
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • umowa o pracę po okresie próbnym

Dokumenty aplikacyjne

CV lub kontakt via email / telefoniczny

Firma KESKE działa na rynku od 15lat. Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem SAUN, BASENÓW oraz sprzedażą WANIEN SPA (JACUZZI). W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę także o projekty zieleni, zagospodarowania terenu oraz małej architektury.

Numer telefonu: 519132682
Adres e-mail: zapytania@keske.pl